Portal_background_image
مطالب ویژه

نظام الدين جهانميرزايي فرماندار شهرستان آشتيان از طريق سامانه الكترونيكي ارتباط مردم و دولت پاسخگوي شهروندان است. ← جلسه مشترك قرارگاه پدافند زيستي و ستاد مديريت بحران شهرستان آشتيان‌ ← جلسه هماهنگي و برنامه ريزي بازگشايي و نحوه فعاليت مصلي حضرت آيت الله دانش (ره) در ليالي قدر ← آيين‌ تجليل از پزشكان،ماماها و پرسنل فعال در بخش مراقبت هاي مادر و كودك و همچنين تقدير از پرسنل و كادر درماني بيمارستان امام سجاد (ع) در كنترل و مبارزه با ويروس كرونا در شهرستان آشتيان‌ ← جلسه برنامه ريزي و هماهنگي نحوه فعاليت مساجد در صورت اعلام شرايط امن در شهرستان توسط ستاد ملي مبارزه با ويروس كرونا با حضور جهانميرزايي فرماندار،حجت الاسلام و المسلمين نيشابوري امام جمعه و ساير مسئولين مربوطه برگزار گرديد. ← اولين جلسه كارگروه تخصصي امور اجتماعي، فرهنگي، سلامت، زنان و خانواده شهرستان مشترك با شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر در سالجاري به رياست جهانميرزايي فرماندار و با حضور اعضا برگزار گرديد.

اولين جلسه شوراي اداري شهرستان آشتيان در سال ۹۹

اولین جلسه شورای اداری شهرستان آشتیان در سال ۹۹ با حضور جهانمیرزایی فرماندار،حسینی نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولین و مدیران شهرستان برگزار گردید.

 در این جلسه هر یک از مسئولین ادارات ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده در سال گذشته،به ارائه گزارشی از اولویتها، اهداف و برنامه های حوزه کاری خود در سال ۹۹ پرداختند.

جهانمیرزایی فرماندار با تقدیر از تلاشهای انجام شده توسط دستگاههای اجرایی در پیشبرد اهداف توسعه ای شهرستان، تاکید کرد: برنامه های دستگاههای اجرایی در سالجاری نیز با توجه به اهمیت جهش در تولید، رونق اشتغال، توجه به توسعه روستایی و تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام شهرستان به ویژه بهره برداری از مجتمع علامه آشتیانی، تکمیل زیرگذرهای نادرآباد، کردیجان، اجرایی شدن طرح جامع شهر و ... بایستی پیگیری و اجرایی گردد.

حسینی نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تقدیر از تلاش مجموعه شبکه بهداشت و درمان و کادر درمانی و سایر دستگاهها، خیرین، نیروهای مردمی و داوطلب در کنترل و مدیریت ویروس کرونا و همچنین زحمات دستگاههای اجرایی شهرستان، در خصوص پیگیریهای انجام شده جهت پروژه های زیرگذر دوراهی کردیجان و نادرآباد، پروژه های حوزه ورزش و اعتبارات بخش بهداشت و درمان، تامین قیر رایگان، اجرای طرحهای هادی روستایی، رشد اعتبارات ارزش افزوده دهیاریها و کمک به مشاغل آسیب دیده از ویروس کرونا مطالبی را بیان نمود.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان آشتیان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها