Portal_background_image
مطالب ویژه

جلسه مشترك قرارگاه پدافند زيستي و ستاد مديريت بحران شهرستان آشتيان‌ ← جلسه هماهنگي و برنامه ريزي بازگشايي و نحوه فعاليت مصلي حضرت آيت الله دانش (ره) در ليالي قدر ← آيين‌ تجليل از پزشكان،ماماها و پرسنل فعال در بخش مراقبت هاي مادر و كودك و همچنين تقدير از پرسنل و كادر درماني بيمارستان امام سجاد (ع) در كنترل و مبارزه با ويروس كرونا در شهرستان آشتيان‌ ← جلسه برنامه ريزي و هماهنگي نحوه فعاليت مساجد در صورت اعلام شرايط امن در شهرستان توسط ستاد ملي مبارزه با ويروس كرونا با حضور جهانميرزايي فرماندار،حجت الاسلام و المسلمين نيشابوري امام جمعه و ساير مسئولين مربوطه برگزار گرديد. ← اولين جلسه كارگروه تخصصي امور اجتماعي، فرهنگي، سلامت، زنان و خانواده شهرستان مشترك با شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر در سالجاري به رياست جهانميرزايي فرماندار و با حضور اعضا برگزار گرديد. ← بازديد و سركشي جهانميرزايي فرماندار به اتفاق بخشدار مركزي و سرپرست بنياد مسكن انقلاب اسلامي از روستاي زرنوشه و بازديد از پروژه هاي پيش بيني شده و در دست اقدام روستا به همراه اعضاي شوراي اسلامي روستا

اولين جلسه كارگروه تخصصي امور اجتماعي، فرهنگي، سلامت، زنان و خانواده شهرستان مشترك با شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر در سالجاري به رياست جهانميرزايي فرماندار و با حضور اعضا برگزار گرديد.

ارائه گزارش از مصوبات و اقدامات اجرا شده در سال گذشته با اولویت ارتقای نشاط اجتماعی و کاهش آسیب‌های اجتماعی توسط معاون فرماندار، گزارش اقدامات بعمل آمده در راستای کنترل ویروس کرونا، شرح و تبیین برنامه ها و اولویت‌های حوزه بانوان و اجتماعی در سالجاری و برنامه‌های کنترل و کاهش اعتیاد از دستور کارهای جلسه بود.

 جهانمیرزایی فرماندار در این جلسه ضمن تبریک ماه ضیافت الهی با اشاره به اهمیت اقدامات حوزه اجتماعی، گفت اقدام فرهنگی تلاش در جهت بیرون آوردن درونیات و داشته های یک جامعه و پتانسیلهای آن در بخش‌های مختلف است و این مهم نیاز به برنامه ریزی عملیاتی و اجرای اقدامات اثرگذار دارد.

فرماندار شهرستان با تاکید بر لزوم دغدغه مندی در این حوزه خاطرنشان کرد عدم توجه به این حوزه به بهانه کمبودهای اعتباری و ... به هیچ عنوان پذیرفته نیست و همه دستگاههای عضو با تدوین برنامه و نقشه راه تا پایان سال بایستی اولویت‌های این حوزه را پیگیری و عملیاتی نمایند.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان آشتیان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها