Portal_background_image

تشكيل جلسه ستاد خدمات سفر

جلسه ستاد خدمات سفر با حضور مدیرکل بازرسی و نظارت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی کشور،فرماندار شهرستان آشتیان ، و با حضور مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی ، یوسفی معاون فرماندار ، بخشدار مرکزی و اعضای ستاد خدمات سفر در فرمانداری شهرستان آشتیان برگزار گردید.

این نشست به ریاست حسنی فرماندار شهرستان آشتیان و با حضور تیموری مدیرکل بازرسی و نظارت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی کشور ، حسینی مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی ، یوسفی معاون فرماندار ، بخشدار مرکزی و  اعضای ستاد خدمات سفر در فرمانداری شهرستان آشتیان برگزار گردید.

در این جلسه حسنی فرماندار شهرستان آشتیان گفت : شهرستان آشتیان در آثار باستانی رتبه 4 در استان را دارا میباشد. و به ایجاد 3 محل برای اسکان مسافران نوروزی اشاره کرد.

وی افزود در صورت گرفتن اعتبار و ایجاد پروژه دکترعبدالکریم قریب ( پدرعلم زمین شناسی ) همراه با آن میتوان از موزه ی مردم شناسی ، موزه سنگ و موزه خط  نیز بهره مند گردید.

و همچنین اعضای ستاد خدمات سفر گزارشات خود را  در ایام نوروز ارائه دادند.

تیموری مدیرکل بازرسی و نظارت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی کشور بیان کرد : ایام عید فرصتی برای تمرین کار دسته جمعی با یکدیگر میباشد.

وی افزود بهترین راه برای نگهداری از یک بنای تاریخی ، استفاده و بهره برداری از آن میباشد و در راستای حفظ و نگهداری اماکن تاریخی باید نهایت سعی و تلاش خود را بکنیم.

در پایان سفر نیز از پایگاه ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی جمعیت هلال احمر بازدید به عمل آوردند.


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها