Portal_background_image

جلسه هماهنگي چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي شهرستان آشتيان

جلسه ستاد برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به ریاست خانم آشتیانی معاون فرماندار و بخشدار مرکزی شهرستان آشتیان و با حضور اعضای ستاد پنج شنبه مورخ 11/5/97 در محل فرمانداری برگزار گردید.

در ابتدا خانم آشتیانی ضمن عرض خیر مقدم به اعضای جلسه گفتند امسال چهلمین سال پیروزی انقلاب را پشت سر گذاشتیم و با توجه به تهدیدات و دشمنی های که با این نظام می شود و شرایط کنونی جامعه شاهد این هستیم انقلاب با اقتدار به حیات خود ادامه داده و می دهد زیرا دشمن با بزرگ نمایی مشکلات قصد دارد در سطح جامعه ایجاد نارضایتی کند و این نظام را نا کار آمد نشان دهد در حالی که ما شاهد این هستیم که در این چهل سال که از عمر انقلاب می گذرد کشور در تمامی زمینه های علمی،اقتصادی،عمرانی و ... پیشرفتهای بسیار خوب و چشمگیری داشته که این نشان از موفقیت و پیروزی انقلاب در دست یابی به اهداف خود بوده است.ایشان گفت این انقلاب با حمایت و پشتیبانی مردم به پیروزی رسید و اگر حمایتهای مردم نبود شاید این انقلاب نمی توانست چهل سال با این اقتدار خود را در کل جهان به عنوان الگو مطرح کند پس باید ما تلاش کنیم رضایتمندی مردم را حفظ کنیم و نگذاریم دشمن بین مردم و نظام فاصله ایجاد کند زیرا دشمنان این انقلاب و کشور از هر فرصت کوچکی استفاده کرده و مشکلات و کمبود های طبیعی و کوچک را بزرگ نمایی می کند تا باعث شود نارضایتی در بین مردم روز به روز بیشتر شود.
خانم آشتیانی از اعضای ستاد خواستند با توجه به مسائل بیان شده و شرایط موجود با جمعبندی اقدامات شاخص انجام شده از ابتدای انقلاب تاکنون توسط دستگاهها به منظور اطلاع رسانی به مردم و همچنین با برنامه ریزی های که انجام می دهند تمام تلاش خود را در جهت اجرای برنامه های مطلوب تر و موثر تر در طول سال و ایام دهه فجر امسال که چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب است بکار گیرند و برنامه ها به صورت ویژه و باشکوه تر بخصوص در ایام دهه فجر برگزار گردد.   
سپس با توجه به دستوالعمل تشکیل ستاد که در جلسه برای اعضای جلسه قرائت شد اهداف،وظایف و ترکیب کارگروههای ستاد نیز بیان شد که مسئولیت هر یک از کارگروه ها نیز با توجه به دستوالعمل مشخص گردیده و از مسئولین کارگروه ها خواسته شد تا در اولین فرصت نسبت به تعیین اعضای کارگروه اقدام تا با همفکری و مشارکت یکدیگر برنامه های پیش بینی شده  برای امسال و اقدامات انجام شده در طول این چهل سال را جمعبندی کرده و به فرمانداری ارسال نمایند.
ایشان در ادامه از اعضای جلسه خواستند تا نظرات و پیشنهادات خود را بیان کنند تا در تصمیمات از آن استفاده شود .
سپس جناب سرهنگ میرهادی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج با تشریح انقلاب و دسیسه های دشمن از ابتدای انقلاب تاکنون گفتند دشمن در تلاش است تا تعداد نارضایتی ها را افزایش دهد و این را از طریق اعتراضات صنفی و غیره انجام می دهد پس ما نیز باید دقت و عملکرد خود را نیز افزایش داده و تلاش کنیم تا این توطئه ها را خنثی کنیم.
در ادامه دیگر اعضای جلسه نیز نظرات و پیشنهاداتی در رابطه با برنامه های مربوط به ایام دهه فجر و همچنین برنامه دیگر ایام سال بیان نمودند و همچنین در رابطه با نحوه جمعبندی اقدامات شاخص از ابتدای انقلاب تاکنون نیز نظراتی عنوان گردید

سپس با توجه به نظرات و پیشنهادات ارائه شده توسط اعضای ستاد مقرر گردید مصوبات ذیل اجرایی گردد.

مقرر گردید هر گار گروه بنا بر تشخص مسئول کار گروه با استفاده از همکاری دیگر ادارات نسبت به جمعبندی و ارسال اقدامات مربوط به حوزه خود اقدام نماید.

مقرر گردید کلیه دستگاهها با کارگروههای ستاد همکاری لازم را داشته باشند .

مقرر گردید  اداراتی که اقدامات موثر و شاخص در طول این چهل سال داشته اند اما جزء کارگروه ها نمی باشند به صورت مستقل نسبت به ارسال اقدامات به فرمانداری اقدام نمایند.

مقرر گردید تمام کار گروهها نسبت به برنامه ریزی جهت اجرای برنامه مطلوب و ویژه جهت ایام دهه فجر امسال اقدام نمایند  .

مقرر گردید کلیه کارگروهها تا روز یکشنبه مورخ 14/5/97 برنامه های پیش بینی شده و همچنین اقدامات شاخص دولت ها در طول چهل سال را به فرمانداری ارسال نمایند.

 

گالری تصاویر


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان آشتیان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها