Portal_background_image
مطالب ویژه

نظام الدين جهانميرزايي فرماندار شهرستان آشتيان از طريق سامانه الكترونيكي ارتباط مردم و دولت پاسخگوي شهروندان است. ← جلسه مشترك قرارگاه پدافند زيستي و ستاد مديريت بحران شهرستان آشتيان‌ ← جلسه هماهنگي و برنامه ريزي بازگشايي و نحوه فعاليت مصلي حضرت آيت الله دانش (ره) در ليالي قدر ← آيين‌ تجليل از پزشكان،ماماها و پرسنل فعال در بخش مراقبت هاي مادر و كودك و همچنين تقدير از پرسنل و كادر درماني بيمارستان امام سجاد (ع) در كنترل و مبارزه با ويروس كرونا در شهرستان آشتيان‌ ← جلسه برنامه ريزي و هماهنگي نحوه فعاليت مساجد در صورت اعلام شرايط امن در شهرستان توسط ستاد ملي مبارزه با ويروس كرونا با حضور جهانميرزايي فرماندار،حجت الاسلام و المسلمين نيشابوري امام جمعه و ساير مسئولين مربوطه برگزار گرديد. ← اولين جلسه كارگروه تخصصي امور اجتماعي، فرهنگي، سلامت، زنان و خانواده شهرستان مشترك با شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر در سالجاري به رياست جهانميرزايي فرماندار و با حضور اعضا برگزار گرديد.

در دومين روز از هفته دفاع مقدس نشست صميمانه و جلسه پرسش و پاسخ جهانميرزايي فرماندار و ساير مسئولين شهرستان آشتيان با شهروندان منطقه گلشن

به مناسبت هفته دفاع مقدس نشست مردمی و جلسه پرسش و پاسخ با حضور مردم و مسئولین ادارات شهرستان شامگاه دوشنبه یکم مهرماه در محل مسجد فاطمه الزهرا (س) برگزار گردید. در ابتدای این نشست فرماندار شهرستان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گفت: هفته دفاع مقدس یادآور پایداری، استقامت و رشادت‌های شهیدان، جانبازان و ایثاگران و نماد اتحاد و همدلی همه ملت بزرگ و عظیم ایران اسلامی در مقابله با دشمنان است و این واقعه مهم تا همیشه تاریخ به عنوان حماسه‌ای ماندگار ثبت و بر تارک ایران اسلامی خواهد درخشید. فرماندار شهرستان با ابراز خشنودی از برگزاری چنین نشستهایی و حضور مردم و مسئولین در کنار یکدیگر، گفت: مسئولین ادارات باید همواره آماده رویارویی و شنیدن انتقادات و پاسخگویی به مطالبات مردم باشند. فرماندار شهرستان با تأکید مجدد بر لزوم تکریم ارباب رجوع در ادارات، خاطرنشان کرد: رسالت همه ما انجام کار مردم و  جلب رضایت ارباب رجوع است. در این نشست که با حضور اقشار مختلف شهروندان منطقه گلشن برگزار گردید، موضوعاتی مانند تعیین تکلیف مجتمع علامه آشتیانی، افزایش ساعات پخت و کیفیت پخت نان در نانوایی ها، مشکلات ناشی از کمبود و افزایش قیمت زمین در شهر، تقویت حضور متخصصان در بیمارستان در طول ایام هفته،روشنایی معابر منطقه گلشن،مشکلات ناشی از دریافت کود شیمیایی و مجوزات لازم جهت احداث دامداری برای کشاورزان، مشکلات پارک گلشن،ساماندهی مخازن جمع آوری پسماند منطقه،توجه بیشتر به معابر و کوچه های شهرک جوادیه و سجادیه،پوشش خبری نامطلوب برنامه های شهرستان در شبکه استان و ... مطرح و فرماندار،شهردار،فرمانده انتظامی و رؤسای ادارات شهرستان به صورت جداگانه به پاسخگویی به مطالبات مردمی و ارائه گزارش اقدامات انجام شده به مردم پرداختند.

گالری تصاویر


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان آشتیان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها