Portal_background_image

دومين جلسه ستاد بازآفريني شهري آشتيان

دومین جلسه ستاد بازآفرینی شهری آشتیان بر اساس دعوت قبلی و با حضور نمایندگان اداره کل راه و شهرسازی استان و اعضای ستاد، صبح روز شنبه ۹۸/۷/۲۰ به ریاست جهانمیرزایی فرماندار برگزار گردید.

 در این جلسه ملکا شهردار آشتیان به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده شامل اجرای روکش آسفالت، احداث بلوار از انتهای پارک کوهستان تا منطقه آقازیارت، احداث بوستان، دیوار حفاظتی، اعطای امتیازات تشویقی جهت نوسازی بافت فرسوده، خاکبرداری واحدهای مسکونی تخریب شده در اثر بارندگی، و ... در محلات دارای بافت فرسوده و ناکارآمد شهری پرداخت.

در ادامه جلسه طرحهای پیش بینی شده توسط دولت در حوزه بازآفرینی شامل تولید مسکن و احیای بافت فرسوده و ناکارآمد شهری توسط نمایندگان اداره کل راه و شهرسازی تبیین گردید. 

فرماندار شهرستان با اشاره به اهمیت تأمین مسکن در شهر آشتیان به ویژه برای اقشار خاص و کم درآمد گفت: این موضوع یکی از مطالبات مهم شهروندان آشتیان است و امیدواریم با ابلاغ سریعتر این طرح و اجرای برنامه های پیش بینی شده بتوانیم در راستای کاهش این مشکل اقدام نماییم.

نظام الدین جهانمیرزایی گفت: با بهره مندی از تجربیات گذشته و توجه به این نکته که باید به شهر به عنوان یه موجود زنده نگریست، اراضی بلا استفاده و بایر دولتی در سطح شهر شناسایی و بهترین نقاط به لحاظ تأمین زیرساختها و با نگاه به توسعه متوازن شهر، جهت اجرای برنامه تأمین مسکن پیش بینی گردد.

 

 20 مهر 98


روابط عمومی فرمانداری آشتیان


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان آشتیان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها