Portal_background_image
مطالب ویژه

جلسه مشترك قرارگاه پدافند زيستي و ستاد مديريت بحران شهرستان آشتيان‌ ← جلسه هماهنگي و برنامه ريزي بازگشايي و نحوه فعاليت مصلي حضرت آيت الله دانش (ره) در ليالي قدر ← آيين‌ تجليل از پزشكان،ماماها و پرسنل فعال در بخش مراقبت هاي مادر و كودك و همچنين تقدير از پرسنل و كادر درماني بيمارستان امام سجاد (ع) در كنترل و مبارزه با ويروس كرونا در شهرستان آشتيان‌ ← جلسه برنامه ريزي و هماهنگي نحوه فعاليت مساجد در صورت اعلام شرايط امن در شهرستان توسط ستاد ملي مبارزه با ويروس كرونا با حضور جهانميرزايي فرماندار،حجت الاسلام و المسلمين نيشابوري امام جمعه و ساير مسئولين مربوطه برگزار گرديد. ← اولين جلسه كارگروه تخصصي امور اجتماعي، فرهنگي، سلامت، زنان و خانواده شهرستان مشترك با شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر در سالجاري به رياست جهانميرزايي فرماندار و با حضور اعضا برگزار گرديد. ← بازديد و سركشي جهانميرزايي فرماندار به اتفاق بخشدار مركزي و سرپرست بنياد مسكن انقلاب اسلامي از روستاي زرنوشه و بازديد از پروژه هاي پيش بيني شده و در دست اقدام روستا به همراه اعضاي شوراي اسلامي روستا

دومين جلسه ستاد بازآفريني شهري آشتيان

دومین جلسه ستاد بازآفرینی شهری آشتیان بر اساس دعوت قبلی و با حضور نمایندگان اداره کل راه و شهرسازی استان و اعضای ستاد، صبح روز شنبه ۹۸/۷/۲۰ به ریاست جهانمیرزایی فرماندار برگزار گردید.

 در این جلسه ملکا شهردار آشتیان به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده شامل اجرای روکش آسفالت، احداث بلوار از انتهای پارک کوهستان تا منطقه آقازیارت، احداث بوستان، دیوار حفاظتی، اعطای امتیازات تشویقی جهت نوسازی بافت فرسوده، خاکبرداری واحدهای مسکونی تخریب شده در اثر بارندگی، و ... در محلات دارای بافت فرسوده و ناکارآمد شهری پرداخت.

در ادامه جلسه طرحهای پیش بینی شده توسط دولت در حوزه بازآفرینی شامل تولید مسکن و احیای بافت فرسوده و ناکارآمد شهری توسط نمایندگان اداره کل راه و شهرسازی تبیین گردید. 

فرماندار شهرستان با اشاره به اهمیت تأمین مسکن در شهر آشتیان به ویژه برای اقشار خاص و کم درآمد گفت: این موضوع یکی از مطالبات مهم شهروندان آشتیان است و امیدواریم با ابلاغ سریعتر این طرح و اجرای برنامه های پیش بینی شده بتوانیم در راستای کاهش این مشکل اقدام نماییم.

نظام الدین جهانمیرزایی گفت: با بهره مندی از تجربیات گذشته و توجه به این نکته که باید به شهر به عنوان یه موجود زنده نگریست، اراضی بلا استفاده و بایر دولتی در سطح شهر شناسایی و بهترین نقاط به لحاظ تأمین زیرساختها و با نگاه به توسعه متوازن شهر، جهت اجرای برنامه تأمین مسکن پیش بینی گردد.

 

 20 مهر 98


روابط عمومی فرمانداری آشتیان


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان آشتیان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها