Portal_background_image

فرماندار آشتيان:نگاه علمي و ريشه اي به موضوعات حوزه اجتماعي و استفاده از ظرفيت اساتيد حوزه و دانشگاه و نخبگان حوزه اجتماعي براي اقدام عملياتي و فوق العاده در كنترل و كاهش آسيب‌هاي اجتماعي بسيار مهم و ضروري است.

کارگروه تخصصی امور اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان به ریاست جهانمیرزایی فرماندار و با حضور اعضای کارگروه یکشنبه مورخ 98/8/19 در فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه دستگاههای عضو ستاد صیانت از حقوق شهروندی و کارگروه عفاف و حجاب به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای تکریم ارباب رجوع و ترویج و نشر فرهنگ عفاف و حجاب پرداختند.

تبیین طرحهای پژوهشی اولویت‌های حوزه زنان شهرستان و بحث و تبادل نظر  در زمینه اقدامات انجام شده در زمینه کنترل و‌ کاهش اختلالات رفتاری و روانی بر اساس طرح ملی کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی از دیگر مباحث مطروحه در جلسه بود. 

فرماندار شهرستان با اشاره به ارتقاء سطح آگاهی و گسترش روزافزون آشنایی نسل جوان با موضوعات مختلف گفت: تا زمانی که ریشه معضلات و آسیب‌های اجتماعی و نیازهای نسل جدید شناسایی نشود، نمی توان برنامه جامع و کارشناسانه ای برای حل مشکلات ارائه داد. نگاه علمی و ریشه ای به موضوعات حوزه اجتماعی و استفاده از ظرفیت اساتید حوزه و دانشگاه و نخبگان حوزه اجتماعی برای اقدام عملیاتی و فوق العاده در کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی بسیار مهم و مورد تاکید است.

جهانمیرزایی با اشاره به در پیش رو بودن ایام ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و صفات بارز اخلاقی و رفتاری ایشان گفت: دین مبین اسلام کاملترین و جامع ترین دستورالعمل زندگی فردی و اجتماعی برای بشر است و باید آموزه های آن برای نسل جوان تبیین و الگوسازی شود.

فرماندار شهرستان با تاکید مجدد بر لزوم تکریم ارباب رجوع در دستگاههای اجرایی و شفاف سازی فرآیندهای اداری برای مردم گفت: این موضوع با جدیت بررسی و رصد گردیده و هیچ گونه تخلف و کوتاهی در این خصوص قابل اغماض نخواهد بود.

گالری تصاویر


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان آشتیان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها