Portal_background_image

فرماندار آشتیان از 3 خانواده شهید در روستای موسی آباد بازدید کرد

فرماندار آشتیان با حضور در بیت شهیدان موسی و مصطفی نیکچه فراهانی و قاسمعلی منشوری از شهدای دوران دفاع مقدس روستای موسی آباد بخش مرکزی آشتیان با خانواده های معظم این شهیدان دیدار و آنها را مورد تفقد و دلجویی قرار داد

محمود حسنی صبح امروز در این بازدیدها در سخنانی با تجلیل از ایثارگری‌ها و دلاور مردی‌های رزمندگان در سال‌های دفاع مقدس اظهار داشت: شهدا ستارگان آسمان اسلام هستند که در والاترین نقطه از دفتر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می درخشند آنها با حرکتی حسینی گام در مسیر حق نهادند و انقلاب اسلامی ایران را بیمه نمودند.

وی در ادامه گفت:. خون شهیدان والامقام وصبر و بردباری زینب گونه خانواده های معزز آنان، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان به ارمغان آورد.
فرماندار آشتیان اجر معنوی خانواده های شهدا را بسیار بالا دانست و اضافه کرد: اگرچه برای خانواده های شهیدان بسیار سخت بود که عزیزان خود را از دست بدهند ولی آنان برای حفظ انقلاب و آرمان های نظام اسلامی، سختی ها را با افتخار تحمل می کنند.
محمود حسنی تاکید کرد: مدیران دستگاه های اجرایی برای تلاش بیشتر در راه خدمتگزاری برای مردم، نیازمند دعای خانواده شهدا هستند و با حضور در کنار این بزرگواران، انرژی و روحیه برای کار بیشتر می گیرندو لذا دیداربا خانواده های معظم شهدا برای خدمت کردن به مردم وکسب انرژی مضاعف روحیه بخش و یادآوری همه در تجدید عهد با آرمانهای شهدا است/
در این دیدارها والدین شهدا به بیان خاطراتی از شهیدان خود پرداختند و در پایان فرماندار شهرستان به اهداء لوح تقدیر یاد و نام شهدای عزیزشان را گرامی داشت.
شهید قاسمعلی منشوری در 60/9/22 در منطقه عملیاتی بستان - شهید مصطفی نیکچه فراهانی در 67/1/1 در منطقه عملیاتی خورمال و شهید موسی نیکچه فراهانی در 67/4/18 منطقه عملیاتی سردشت به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و عرشی شدند.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری آشتیان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها