Portal_background_image
مطالب ویژه

نظام الدين جهانميرزايي فرماندار شهرستان آشتيان از طريق سامانه الكترونيكي ارتباط مردم و دولت پاسخگوي شهروندان است. ← جلسه مشترك قرارگاه پدافند زيستي و ستاد مديريت بحران شهرستان آشتيان‌ ← جلسه هماهنگي و برنامه ريزي بازگشايي و نحوه فعاليت مصلي حضرت آيت الله دانش (ره) در ليالي قدر ← آيين‌ تجليل از پزشكان،ماماها و پرسنل فعال در بخش مراقبت هاي مادر و كودك و همچنين تقدير از پرسنل و كادر درماني بيمارستان امام سجاد (ع) در كنترل و مبارزه با ويروس كرونا در شهرستان آشتيان‌ ← جلسه برنامه ريزي و هماهنگي نحوه فعاليت مساجد در صورت اعلام شرايط امن در شهرستان توسط ستاد ملي مبارزه با ويروس كرونا با حضور جهانميرزايي فرماندار،حجت الاسلام و المسلمين نيشابوري امام جمعه و ساير مسئولين مربوطه برگزار گرديد. ← اولين جلسه كارگروه تخصصي امور اجتماعي، فرهنگي، سلامت، زنان و خانواده شهرستان مشترك با شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر در سالجاري به رياست جهانميرزايي فرماندار و با حضور اعضا برگزار گرديد.

مراسم‌ معارفه رييس پزشكي قانوني شهرستان آشتيان با حضور جهانميرزايي فرماندار،مدير كل پزشكي قانوني استان و رييس دادگستري شهرستان برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آشتیان در این مراسم دکتر مجید رستمی به عنوان رییس پزشکی قانونی شهرستان معرفی گردید.

 یکی از مطالبات مهم مردم شریف شهرستان آشتیان استقرار تمام وقت پزشک قانونی در شهرستان به دلیل مشکلات ناشی از تردد به سایر شهرستانها در این خصوص بود که این موضوع در نشست تخصصی معتمدین و نخبگان شهرستان در تاریخ ۹۷/۱۰/۹  با استاندار محترم مرکزی نیز مطرح گردید. با دستور مساعد استاندار محترم و پیگیریهای فرماندار، نماینده محترم و همکاری ریاست دادگستری و مدیر شبکه بهداشت و درمان و همچنین پزشک محترم دکتر رستمی این مهم محقق گردیده و امکان دسترسی تمام وقت مردم شهرستان به پزشک قانونی فراهم شده است.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان آشتیان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها