Portal_background_image

معاون سياسي امنيتي استانداري مركزي انتخابات

بی طرفی کامل مجموعه دولت و وزارت کشور در انتخابات حفظ شود

شکر الله حسن بیگی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی در نشست شورای اداری شهرستان آشتیان گفت: مجموعه دولت در شهرستان ها باید در زمینه بی طرفی در انتخابات هوشیار عمل کنند و از هرگونه جهت گیری خودداری کند. 

وی اضافه کرد: مجریان انتخابات باید در زمان اجرا از حقوق کاندیدا و مردم دفاع کنند ولی اجازه نظر دادن در این زمینه را ندارند.

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی با اعلام رصد همه جانبه سخنرانی های انتخاباتی اظهار کرد: در صورتی که مجموعه انتخابات در شهرستان ها در این سخنرانی ها حضور داشته باشند تذکر کتبی به آنها داده می شود.
وی ضمن توصیه به اخلاق گرایی در انتخابات افزود: برخورد اسلامی با کاندیدا و طرفداران آنان موجب نشر شخصیت اسلامی در هیاهوی انتخابات می شود که مجریان باید به آن توجه داشته باشند.
حسن بیگی بی طرفی مجریان انتخابات را موجب حضور گسترده تر مردم دانست و بیان کرد: وقتی مردم بینند که افرادی که انتخابات را انجام می دهد بی طرفانه عمل می کنند موجب رضایت در آنها می شود و حضور پررنگ تری را شاهد خواهیم بود.
عباس صلاحی نماینده مردم آشتیان، تفرش و فراهان در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه این نشست گفت: انتخابات می تواند مایه قدرت افزایی نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.
وی اضافه کرد: نقشی که امروز جمهوری اسلامی در منطقه ایفا می کند بر کسی پوشیده نیست و به همین دلیل پشتیبانی چندین باره مردم از نظام می توانند قدرت ما را در منطقه افرایش دهد.
نماینده مردم آشتیان، تفرش و فراهان در مجلس شورای اسلامی در خصوص برجام نیز گفت: مقاومت مردم ایران و فعالیت های دیپلماتیک صورت گرفته موجب این پیروزی شد که نشان از همدلی و همزبانی واقعی در میان مسئولین برای آن بودیم.

وی با اشاره به طرح مصوب شده در مجلس شورای اسلامی در خصوص برجام اظهار کرد: این اقدام و همچنین نامه رهبر معظم انقلاب زمینه سوء استفاده دشمنان از برجام را از بین برد.
صلاحی در خصوص تخصیص اعتبارات سال 95 نیز تصریح کرد: با بررسی عملکرد ادارات شهرستان در سال گذشته می توان برنامه ریزی دقیقی برای توزیع بودجه در سال 95 صورت داد تا نفع آن نیز به مردم برسد.
فرماندار و رئیس شورای اداری شهرستان اشتیان نیز در این نشست گفت: انتخابات از نعمتهایی است که توسط امام راحل(ره) برای مردم ایران به ارمغان آورده شد و قطعا برگزاری انتخابات پرشور و حماسه ساز مردم مشروعبت سیاسی و اقتدار ملی ایران اسلامی را در پی دارد.
محمود حسنی در ادامه گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حق الناس بودن رأی مردم خطاب به مسئولین ادارات شهرستان گفت: همه مسئولین باید تمام اهتمام خود را در جهت حفظ و صیانت از آراءمردم به کار ببرند.
وی همچنین اضافه کرد: مجموعه فرمانداری یار سیاسی هیچ یک از کاندیداها نیست بلکه یار مردم بزرگوار خواهد بود و به یاری خداوند با اجرای دقیق قوانین و مقررات و در سایه رقابت سالم شاهد حضور حماسی مردم خواهیم بود.

گالری تصاویر

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری آشتیان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها