Portal_background_image
مطالب ویژه

نظام الدين جهانميرزايي فرماندار شهرستان آشتيان از طريق سامانه الكترونيكي ارتباط مردم و دولت پاسخگوي شهروندان است. ← جلسه مشترك قرارگاه پدافند زيستي و ستاد مديريت بحران شهرستان آشتيان‌ ← جلسه هماهنگي و برنامه ريزي بازگشايي و نحوه فعاليت مصلي حضرت آيت الله دانش (ره) در ليالي قدر ← آيين‌ تجليل از پزشكان،ماماها و پرسنل فعال در بخش مراقبت هاي مادر و كودك و همچنين تقدير از پرسنل و كادر درماني بيمارستان امام سجاد (ع) در كنترل و مبارزه با ويروس كرونا در شهرستان آشتيان‌ ← جلسه برنامه ريزي و هماهنگي نحوه فعاليت مساجد در صورت اعلام شرايط امن در شهرستان توسط ستاد ملي مبارزه با ويروس كرونا با حضور جهانميرزايي فرماندار،حجت الاسلام و المسلمين نيشابوري امام جمعه و ساير مسئولين مربوطه برگزار گرديد. ← اولين جلسه كارگروه تخصصي امور اجتماعي، فرهنگي، سلامت، زنان و خانواده شهرستان مشترك با شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر در سالجاري به رياست جهانميرزايي فرماندار و با حضور اعضا برگزار گرديد.

نشست بررسي اقدامات انجام شده در راستاي طرح مشاركت اجتماعي و برنامه هاي حوزه بهداشت و درمان شهرستان آشتيان در مديريت و كنترل ويروس كرونا در محل دفتر فرماندار‌ برگزار گرديد.

نشست بررسی اقدامات انجام شده در راستای طرح مشارکت اجتماعی و برنامه های حوزه بهداشت و درمان شهرستان در مدیریت و کنترل ویروس کرونا در شهرستان با حضور معاون فرماندار،معاون مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و کارشناس دفتر،نماینده دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان،مسئول مرکز بهداشت،رئیس و مترون بیمارستان امام سجاد (ع) شهرستان و به ریاست جهانمیرزایی فرماندار برگزار گردید.

 در این جلسه در خصوص اقدامات انجام شده توسط خیرین و تشکیلات سلامت محور،سازمانهای مردم نهاد و مجموعه بهداشت و درمان شهرستان و برنامه های در پیش رو بحث و تبادل نظر گردید.

نظام الدین جهانمیرزایی فرماندار شهرستان با تشریح اقدامات انجام شده طی این مدت و تقدیر از تلاشهای انجام شده تاکید کرد بحمدالله با مدیریت انجام شده و انسجام و همکاری و تعامل دستگاه های ذیربط و مساعدت خیرین و علیرغم فشار مضاعف بر کادر درمانی ، وضعیت این شهرستان به لحاظ کنترل این بیماری بسیار با ثبات و مطلوب بوده و امید است با موفقیت از این شرایط گذر نماییم.

در این نشست معاون مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و نماینده دانشگاه علوم پزشکی استان از اقدامات شاخص انجام شده توسط فرماندار شهرستان در راستای مدیریت بیماری و بهره مندی از ظرفیت خیرین ارزشمند شهرستان در تامین اقلام موردنیاز کادر بهداشتی و درمانی و همچنین راه اندازی کارگاه تولید ماسک برای عموم مردم شهرستان تقدیر و تشکر نمودند.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان آشتیان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها