Portal_background_image
مطالب ویژه

جلسه مشترك قرارگاه پدافند زيستي و ستاد مديريت بحران شهرستان آشتيان‌ ← جلسه هماهنگي و برنامه ريزي بازگشايي و نحوه فعاليت مصلي حضرت آيت الله دانش (ره) در ليالي قدر ← آيين‌ تجليل از پزشكان،ماماها و پرسنل فعال در بخش مراقبت هاي مادر و كودك و همچنين تقدير از پرسنل و كادر درماني بيمارستان امام سجاد (ع) در كنترل و مبارزه با ويروس كرونا در شهرستان آشتيان‌ ← جلسه برنامه ريزي و هماهنگي نحوه فعاليت مساجد در صورت اعلام شرايط امن در شهرستان توسط ستاد ملي مبارزه با ويروس كرونا با حضور جهانميرزايي فرماندار،حجت الاسلام و المسلمين نيشابوري امام جمعه و ساير مسئولين مربوطه برگزار گرديد. ← اولين جلسه كارگروه تخصصي امور اجتماعي، فرهنگي، سلامت، زنان و خانواده شهرستان مشترك با شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر در سالجاري به رياست جهانميرزايي فرماندار و با حضور اعضا برگزار گرديد. ← بازديد و سركشي جهانميرزايي فرماندار به اتفاق بخشدار مركزي و سرپرست بنياد مسكن انقلاب اسلامي از روستاي زرنوشه و بازديد از پروژه هاي پيش بيني شده و در دست اقدام روستا به همراه اعضاي شوراي اسلامي روستا

نظام الدين جهانميرزايي فرماندار آشتيان در نشست با زنان شهرستان: زنان نيروي محركه عظيمي در هر جامعه هستند و عدم بهره مندي از اين ظرفيت مهم و تاثير گذار موجب ايجاد خسران و آسيب براي همه بخش هاي اجتماع خواهد شد.

نشست جهانمیرزایی فرماندار آشتیان با زنان شهرستان به منظور بررسی مسائل،مشکلات و اولویتهای این حوزه یکشنبه مورخ 98/3/19 در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید. در این جلسه ابتدا مشاور امور بانوان فرماندار به ارائه گزارش از اقدامات انجام شده و برنامه های پیش بینی شده در سال جاری پرداخت و سپس زنان حاضر در جلسه به طرح مسائل و مشکلات و درخواستهای خود در حوزه های آموزشی،ورزشی،اشتغال و رونق گردشگری شهرستان پرداختند.

نظام الدین جهانمیرزایی فرماندار آشتیان  در نشست با زنان شهرستان:

-زنان نیروی محرکه عظیمی در هر جامعه هستند و عدم بهره مندی از این ظرفیت مهم و تاثیر گذار موجب ایجاد خسران و آسیب برای همه بخش های اجتماع خواهد شد.

-با توجه به نقش موثر و برجسته زنان و جوانان در عرصه های مختلف ، همه ما مسئولین بایستی با آغوش باز از نظرات و انتقادات آحاد مختلف به ویژه جوانان استقبال کرده و همگام با تغییرات ایجاد شده در فضای رشد و پرورش جوانان با آنان همراه و همگام باشیم.

-با تشکیل کمیته ها و کارگروه های تخصصی مختلف و متنوع ، فعالیتهای زنان در شهرستان ساماندهی خواهد شد.

-زنان شهرستان همچون گذشته با توان و انگیزه مضاعف در همه عرصه ها حضور یافته و اثرگذاری خود را اثبات نمایند.

19 خرداد 98

روابط عمومی فرمانداری آشتیان


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان آشتیان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها